Blog Post

Kupujesz mieszkanie albo dom od dewelopera?
Porady

Kupujesz mieszkanie albo dom od dewelopera? 

Co roku, wiele osób kończących studia, rozpoczynając dorosłe życie wynajmuje lub kupuje mieszkanie. Trzeba przyznać, że często są to osoby jeszcze nie doświadczone życiowo. Nie wiedzą jak mogą walczyć o swoje prawa. Nie wiedzą, że podczas zakupu nowego mieszkania, od dewelopera mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Aby zyskać tysiące złotych na przeprowadzanej transakcji, skorzystać można z porad radcy prawnego, który podczas negocjacji ze sprzedawcą ustali lepsze warunki. Doświadczony prawnik, sprawdzi umowę, którą chcesz podpisać. Z jego pomocą nie popełnisz kosztownego błędu – unikniesz umowy, w treści której znajdują się potencjalnie niekorzystne rozwiązania czy nawet takie, które są niezgodne z prawem. Analiza umowy deweloperskiej, przedwstępnej lub rezerwacyjnej to prosty sposób na upewnienie się, że dokument nie zawiera niekorzystnych dla Ciebie zapisów.

Zobacz listę prawników, którzy specjalizują się w umowach z deweloperami:

Umowy deweloperskie – najlepsi prawnicy

Ponieważ zakup nieruchomości to często wydatek finansowany z kredytu hipotecznego, warto rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeżeli w projekcie umowy znajdują się punkty, które są dla Ciebie niezrozumiałe, sprawdzenie umowy deweloperskiej przez specjalistę jest tym bardziej korzystne.

Zobacz Również

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *